توضیحات محصول

قیمت در سایت های دیگر ۲۷ هزار تومان

یک کاربر همیشه از طریق فرم تماس سایت شما، تماس با تلفن شما و یا از طریق ایمیل با شما ارتباط نخواهد داشت.

بازدیدکننده ها به دنبال راهی سریع و موثر برای برقراری تماس با مسئولان سایت و پرسش سوال خود هستند. چت و گفتگوی آنلاین از تنها راه های تماس سریعتر کاربران با سایت شماست.

اما وردپرسی ها، با وجود اینکه افزونه های زیادی برای چت در وردپرس وجود دارد، ضعف و محدودیت عملکرد آنها، محیط نه چندان کاربر پسند و امکانات نا کافی آنها، وردپرسکاران را به چاره اندیشی وادار نموده است.

ما نیز با همین مشکل مواجه بودیم و حتی با ترجمه نسخه های مختلف افزونه های سایت Screets از جمله CX و LC، متوجه این مشکل شدیم.

اما با مروری مجدد در فروشگاه codecanyon و جستجوی افزونه های وردپرس، افزونه Live Chat (گفتگو و پشتیبانی آنلاین زنده) را یافتیم و برآن شدیم تا با خرید و ترجمه این افزونه، برای همیشه با این مشکل خداحافظی کنیم.

گفتگو و پشتیبانی آنلاین زنده، افزونه ای است سبک و پرکاربرد با امکانات جدید و بی نظیر که تقریبا همه ی آنچه را که یک کاربر از یک افزونه چت میخواهد در خود جای داده است.

محیط این افزونه فلت (تخت) طراحی شده و با وب سایت شما، که احتمالا طراحی فلت دارد، هماهنگی خوبی از خود نشان میدهد.

گفتگو بین دو گروه کاربر (همان بازدیدکننده سایت) و اپراتورها شکل میگیرد.

کاربر میتواند با هر اپراتوری که آنلاین باشد گفتگو کند، همچنین اپراتورها نیز بسته به تمایل بازدیدکننده، محدودیتی برای گفتگو با آنها ندارند.

در این افزونه هر تعداد اپراتوری که بخواهید میتوانید ایجاد کنید، هر مدیر میتواند یک اپراتور نیز باشد، همینطور نویسنده های سایت شما، اما اگر فقط به یک اپراتور احتیاج دارید، نقش دیگری با عنوان (Live Chat Operator) در افزونه پیش بینی شده که به کاربر فقط نقش اپراتور را اختصاص میدهد، نه بیشتر و نه کمتر.

اما میرسیم به تنظیمات افزونه،…

اول از همه، پنل تنظیمات کاملا فارسی و راست چین است و دیگر لازم نیست از Google Translate برای ترجمه اصطلاحات نه چندان جالب محیط افزونه کمک بگیرید.

در این پنل، شما میتوانید ترجمه های افزونه را خودتان تغییر دهید…

مثلا: میتوانید پیغام خوش آمد گویی، فیلد نام و ایمیل، متن روی دکمه ها و… را به هر عبارت یا جمله ای که دوست داشتید، تغییر دهید.

آخرین آپدیت منتشر شده

دوشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۴     (۲۰۱۶/۲/۲۹)

لیست آپدیت ها

دوشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۴     (۲۰۱۶/۲/۲۹)
چهارشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۴     (۲۰۱۵/۷/۱۵)
سه شنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۴     (۲۰۱۵/۴/۱۴)
چهارشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۳     (۲۰۱۵/۲/۱۸)
دوشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۳     (۲۰۱۵/۱/۱۹)
یکشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۳     (۲۰۱۵/۱/۱۱)
شنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۳     (۲۰۱۴/۱۲/۱۳)
سه شنبه ۳ تیر ۱۳۹۳     (۲۰۱۴/۶/۲۴

نظری بدهید